Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

Złoto dla Aleksandry Bobuli!!!

Contributed by kotwica on 11-05-2016 - 05:32

Picture 0 for Złoto dla Aleksandry Bobuli!!!
Ola złoto Lilly brąz!!! W miniony weekend 16-17 kwietnia odbywały się w Rybniku regaty z cyklu Pucharu Polski w klasie Optimist. Drużyna z Jacht Klubu Kotwica Tarnobrzeg w składzie Lilly May Niezabitowska, Aleksandra Bobula, Aleksandra Mac, Hanna Michałeczko, Alicja Kolasa, Zofia Michałeczko oraz Blanka Bobula....
zaprezentowały się znakomicie a dziewczyny zaznaczyły mocnym akcentem, że ten sezon będzie należał do nich. W pierwszych w tym sezonie dla naszych zawodników regatach z cyklu Pucharu Polski w klasie Optimist brało udział 101 zawodników z 20 klubów z całej Polski oraz Czech. Przez dwa dni regat udało się rozegrać 4 z zaplanowanych 6 wyścigów. W sobotę kapryśna pogoda nie pozwoliła na rozegranie więcej niż jednego wyścigu, wiatr by słaby i mocno odkręcał. W niedzielę zupełnie inne nastroje od samego rana piękna pogoda i wiatr! 4 - 9 m/s. Bardzo płynnie sędzia główny Marian Krupa przeprowadził 3 wyścigi w bardzo dobrych i równych warunkach. Reasumując: W kategorii dziewcząt najlepszą okazała się Aleksandra Bobula a na najniższym stopniu podium stanęła Lilly May Niezabitowska. Pozostałe dziewczyny zajęły kolejno miejsca: 10 miejsce Aleksandra Mac 20 miejsce Alicja Kolasa 22 miejsce Hanna Michałeczko 24 miejsce Zofia Michałeczko 26 miejsce Blanka Bobula Nasze wspaniałe dziewczyny to również uczennice sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu w, której od 3 lat realizowany jest program żeglarstwa dla najmłodszych. Serdeczne gratulacje dla naszych zawodniczek za wyniki i ciężką pracę. Czekamy na kolejne regaty, które już za kilka dni w Tarnobrzegu "III Ogólnopolskie Regaty o Puchar Mariny Tarnobrzeg". Już trzymajmy kciuki za zawodników i warunki meteo oby dopisały. By Janusz Bobula
 

podkarp.png

stacjameteo.jpg logo_1.jpgpod-zaglami-leliwy.jpg     

PARTNERZY:

pzz_1.jpgozzlog_1.pngsp3.jpgmosir.jpgtinfo.jpg 

SPONSORZY: